Door bushing Mazda MX-5 - aluminium

150,00 zł
Brutto

Dedykowane usztywnienia drzwi do Mazdy MX-5

Pasują do wszystkich generacji Miaty. Door bushing montowane są w miejsce gumowych amortyzatorów drzwi, lecz są znacznie twardsze, przez co usztywniają karoserię samochodu.

Ilość

SKU:

Działanie door bushing

Door bushing montowane są w miejsce gumowych amortyzatorów drzwi, lecz są znacznie twardsze, przez co usztywniają połączenie drzwi z karoserią samochodu. Ma to wpływ na znaczne ograniczenie pracy konstrukcji nośnej samochodu w trakcie pokonywania zakrętów i nierówności.Dlaczego warto?

Aluminiowe door bushingi zostały stworzone dla tych, którzy lubią bezkompromisowe rozwiązania. Zastosowanie bushingów z tego metalu bardzo sztywno łączy drzwi z nadwoziem, aczkolwiek może pojawić się opór przy otwieraniu/zamykaniu drzwi. 

Dodatkowym atutem stosowania door bushingów jest fakt, że drzwi nie mają już luzu jaki jest częstym problemem w Miatach, więc nie wydają nieprzyjemnych odgłosów na nierównościach.

Cena podana za komplet - 2 szt.

Potrzebujesz customowe części? Napisz do nas!

3D Customs

Arkusz danych

Technologia wykonania
Frezowanie CNC
Materiał
Aluminium
Montaż
Bezinwazyjny
Uwagi
Może pojawić się opór przy zamykaniu otwieraniu drzwi.

Może ci się spodobać również

Cupholder MX-5 NA

115,00 zł
Uchwyt na kubki dedykowany do Mazdy MX-5 NA - zapewnia komfortowe podróżowanie w towarzystwie ulubionej kawy lub innych napojów....
  • Zarejestruj się

Nowe konto